Опубліковано

Узаконення автотранспортних перевезень

Узаконення автотранспортних перевезень

Згідно з українським законодавством, перевезення пасажирів та небезпечних вантажів за допомогою автотранспорту має здійснюватися виключно за наявності відповідної ліцензії, що видається Головною державною автотранспортною інспекцією.

Дозвіл необхідно отримувати для здійснення таких операцій:

• внутрішні та міжнародні пасажирські перевезення автобусами, легковими автомобілями на замовлення та таксі;
• внутрішні та міжнародні перевезення небезпечних вантажів вантажними автомобілями, причепами та напівпричепами.

Окремо необхідно розуміти, що зазначену ліцензію необхідно отримувати для перевезень у комерційних цілях, оскільки транспортування особистого характеру не потрібні такі документи.

Компанія «Parts-Market» має достатній практичний досвід вирішення автомобільних справ, високий авторитет та бездоганну репутацію на ринку юридичних послуг. Наші юристи вирішать проблему будь-якої складності та подбають про якість та ефективність виконання поставлених перед ними завдань.

Допомога автовласникам.

На сьогоднішній день автомобілі перестали бути предметом розкоші. Зараз, швидше, це потреба, особливо у великих містах, де громадський транспорт не завжди може справлятися з потоками пасажирів так, як це хотілося б.

Тому покупка автомобіля повною мірою полегшить Ваше життя та забезпечить комфорт та швидкість пересування, а також можливість дістатися будь-якого куточку країни та за її межі швидко, легко та зручно.

Але кожен автомобіліст знає, що покупка «сталевого коня» тягне за собою не лише радість придбання транспортного засобу, а ще й оформлення машини за всіма правилами Закону, що потребує часу, грошей і терпіння. Найбільша складність полягає безпосередньо в процедурі відвідування державних органів для реєстрації авто, а також співпраці з представниками МРЕВ. Тому, щоб заощадити час та нерви, краще звернутися до компанії «Parts-Market», яка надає такі послуги, як:

• консультації автовласникам з усіх питань щодо оформлення транспортного засобу в Україні;
• реєстрація автомобіля;
• перереєстрація автомобіля.

Наші фахівці від Вашого імені зроблять все максимально швидко та якісно, ​​надавши вже готові результати за мінімального Вашого втручання.

Принципи роботи “Parts-Market”.

Наша компанія має пошану серед клієнтів, а також партнерів та інших юридичних фірм країни. Ми маємо непохитні корпоративні принципи роботи, які допомагають нам тримати впевнені позиції як на вітчизняному, так і на міжнародному ринку, і виявляються в таких аспектах:

  1. відкритість та доступність: ми надаємо великі консультації, а також тримаємо клієнта в курсі справи протягом усього наказу процесу;
  2. відповідальність: ми гарантуємо якість виконання роботи, як собі;
  3. конфіденційність: інформація клієнта недоступна для сторонніх;
  4. ефективність: ми вирішимо Вашу проблему максимально швидко та грамотно;
  5. успіх: наші юристи мають великий досвід роботи у цій сфері практики, тому можуть гарантувати успішне вирішення поставленого питання.

З нами Ви можете розраховувати на повний комплекс висококваліфікованих юридичних та консультаційних послуг, заощаджуючи дорогоцінний особистий час та кошти.