Опубліковано

Право виписки довідки-рахунок.

Довідка рахунок

Компанія «Parts-Market» надає консультації та послуги з отримання дозволу від органів Управління ДАІ МВС України на право виписування довідок-рахунків для подальшої реалізації, продажу транспортних засобів (легкові та вантажні автомобілі, автобуси, мотоцикли та ін.) на всій території України .

Пакет документів для отримання дозволу на право виписки довідок-рахунків:

 1. Статутні документи про реєстрацію компанії (нотаріально засвідчені).
 2. Документи, що підтверджують право власності на приміщення для офісу (або договір оренди/субаренди приміщення).
 3. Територія для зберігання транспортних засобів та номерних агрегатів.
 4. Приміщення для проведення сервісного обслуговування та передпродажної підготовки транспортних засобів (СТО) або договір з акредитованим СТО
  зазначенням свідоцтва про атестацію цього СТО.
 5. Договір охорони приміщення для зберігання довідок-рахунків.
 6. Довідка від служби охорони про відповідність технічної укріпленості приміщення для зберігання бланків суворої звітності (довідок-рахунків) вимогам до об’єктів категорії “А” або акт обстеження об’єкта на предмет технічної укріпленості та забезпечення його системою технічними засобами охорони.
 7. Довідка від органів пожежного нагляду щодо відповідності всіх об’єктів вимогам пожежної безпеки.
 8. Довідка про відсутність притягнення до кримінальної відповідальності працівників, відповідальних зберігання довідок-рахунків.
 9. Договір постачання транспортних засобів.
 10. Документ про проходження курсів підвищення кваліфікації працівника (співробітників), відповідального за витяг довідок-рахунків.
 11. Погодження з місцевими територіальними органами ДАІ на відповідність Вашої компанії вимогам та умовам на право виписки довідок-рахунків.

Успішна практика наших юристів та консультантів щодо отримання дозволів, погоджень, акредитацій в автотранспортній сфері дозволяє врахувати всі Ваші цілі та завдання та надати Вам кваліфікований та якісний юридичний супровід на всіх етапах процесу зростання та зміцнення Вашого бізнесу.